Merida Big Nine 20

3 099,00 

SKU: Brak danych Kategorie: , ,
Merida

 

Trudno o hardtaila z lepszą ramą w tym przedziale cenowym. Big.Nine 20 ma ramę TFS o bardziej komfortowej geometrii niż w swoich wyścigowych odpowiednikach, jest dobry zarówno do sportowej jazdy, jak i rekreacyjnych zastosowań. Rama z technoformowanego aluminium 6061, o podwójnie cieniowanych lekkich i sztywnych rurach oraz wygładzonych spawach, ma wewnętrznie prowadzone przewody, a także mocowania dla błotników, bagażnika i stopki, które mogą Ci się przydać podczas codziennych tras. Precyzyjne prowadzenie zapewni Ci stożkowa główka ramy, szeroki zakres przełożeń napęd Shimano 2 x 8, a jazdę po nierównościach ułatwi sprężynowy amortyzator SR Suntour XCT30 HLO Coil 100 mm. Dobrej kontroli nad rowerem sprzyjają hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro M275. W walce z przeszkodami pomogą Ci mocne koła 29″ Merida CC, a jazdę w terenie ułatwią opony Merida K1080. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na szybki trening, czy na spokojną wycieczkę, Big.Nine 20 będzie dla Ciebie odpowiednim partnerem.

RAMABIG.NINE TFS IV
ROZMIAR RAMYS, M, L, XL, XXL
KOLORMATT FALL GREEN (BLACK), TEAL-BLUE (LIME),MATT DARK SILVER (SILVER)
WIDELECSR Suntour XCT30 HLO
HAMULEC PRZÓDTektro M275 (hydrauliczny hamulec tarczowy)
HAMULEC TYŁTektro M275 (hydrauliczny hamulec tarczowy)
TARCZA HAMULCOWA PRZÓD Shimano RT10
TARCZA HAMULCOWA TYŁ Shimano RT10
STERYMERIDA M2345
KIEROWNICA MERIDA CC
MOSTEK MERIDA CC
ROZMIAR MOSTKA 70 mm – S, 80 mm – M, 90 mm – L, 100 mm – XL, 110 mm – XXL
CHWYTY KIEROWNICY MERIDA EC
PRZERZUTKA TYŁShimano RD-M380-8
PRZERZUTKA PRZEDNIAShimano FD-M315-TS
MANETKA TYŁShimano ST-EF505
MANETKA PRZÓDShimano ST-EF505
SZTYCAMERIDA CC
OBEJMA PODSIODŁOWAMERIDA COMP QR
SIODŁOMERIDA Sport comfort
PEDAŁYVP VPE-891
ŁAŃCUCHKMC Z8.3
MECHANIZM KORBOWYShimano TY301
KASETA/WOLNOBIEGSunrace CSM558AU
WKŁAD SUPORTUShimano BB-UN101 73-123
KORBAShimano FC-M315-2
PIASTA PRZÓDShimano TX505
PIASTA TYŁShimano TX505
OBRĘCZ MERIDA CC
SZPRYCHYBlack steel
OPONA PRZÓD MERIDA K1080 (29 x 2,2″)
OPONA TYŁMERIDA K1080 (29 x 2,2″)
DĘTKI29 * 2,2 A.V

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji rowerów przedstawionych na tej stronie internetowej w dowolnym momencie. W celu uniknięcia nieporozumień zaleca się sprawdzenie specyfikacji produktu u sprzedawcy.

ROZMIAR RAMYSMLXLXXL
ROZMIAR OPON29″29″29″29″29″
ST – RURA PODSIODŁOWA [MM]370430470510560
TT – DŁUGOŚĆ RAMY [MM]570590610630650
CS – DOLNE RURY TYLNEGO TRÓJKĄTA [MM]440440440440440
HTA – KĄT GŁÓWKI RAMY [STOPNIE]7070707070
STA – KĄT RURY PODSIODŁOWEJ [°]7373737373
BD – POŁOŻENIE ŚRODKA SUPPORTU [MM]6060606060
HT – WYSOKOŚĆ GŁÓWKI RAMY [MM]100115130145160
FL – DŁUGOŚĆ WIDELCA [MM]506506506506506
R – REACH – ZASIĘG [MM]382398414429445
S – STACK – WYSOKOŚĆ RAMY [MM]614628642656670
WB – BAZA KÓŁ [MM]10691090111011311152
SH – WYSOKOŚĆ GÓRNEJ RURY OD PODŁOŻA – PRZEKROK [MM]679727763800843