Merida Big Nine Tr Limited

7 649,00 

SKU: Brak danych Kategorie: , ,
Merida

 

Ścieżkowy hardtail z prawdziwego zdarzenia! To właśnie nowy Big.Nine TR. Lekka i sztywna aluminiowa rama z progresywną geometrią, 120-mm amortyzator Manitou, regulowana sztyca, koła 29″ Merida i opony Maxxis Rekon 2,4″ pozwolą Ci rządzić w terenie. Big.Nine TR to rower MTB dla tych, którzy chcą szybko pokonywać podjazdy, ale poczuć również frajdę na zjazdach. Jest również dla tych, którzy chcą mieć na rowerze trochę więcej luzu niż na wyścigowej maszynie. Kąt główki ramy jest w ścieżkowym Big.Ninie o jeden stopień bardziej płaski niż w klasycznej wersji roweru, co daje większą stabilność przy wysokich prędkościach, idealnie jak na rower bardziej zorientowany na ścieżki. zukasz szybkości roweru cross country i prowadzenia roweru ścieżkowego? Big.Nine TR Limited to rower dla Ciebie!

RAMABIG.NINE TR LITE III
ROZMIAR RAMYS, M, L, XL, XXL
KOLORSILK SPARKLING GOLD (GREEN/BLACK)
WIDELECManitou Machete Comp
HAMULEC PRZÓDShimano SLX M7100
HAMULEC TYŁShimano SLX M7110
TARCZA HAMULCOWA PRZÓD Shimano RT10
TARCZA HAMULCOWA TYŁ Shimano RT10
STERY MERIDAAcros ICR MERIDA EXTERNAL
KIEROWNICA MERIDA EXPERT CC
MOSTEK MERIDA TEAM CC III
ROZMIAR MOSTKA S, M, L: 60 mm, XL, XXL: 70 mm
CHWYTY KIEROWNICY MERIDA COMP EC
PRZERZUTKA TYŁ Shimano XT
MANETKA TYŁShimano Deore M6100
MANETKA PRZÓD  Shimano SL-MT500-L
SZTYCAMERIDA EXPERT TR
OBEJMA PODSIODŁOWAMERIDA EXPERT
SIODŁOMERIDA COMP SL
ŁAŃCUCHKMC X12
KASETA/WOLNOBIEGShimano Deore M6100
WKŁAD SUPORTU  Shimano BB-MT-501 (24mm)
KORBA Shimano Deore M6100 (32 T,  170 mm – S, 175 mm – od rozmiaru M wzwyż)
PIASTA PRZÓDShimano TC500-B
PIASTA TYŁShimano TC500-MS-B
OBRĘCZ MERIDA COMP CC II
SZPRYCHYDouble Butted Black stainless
OŚ TYŁMERIDA EXPERT TR
OPONA PRZÓD Maxxis Rekon
OPONA TYŁMaxxis Rekon
DĘTKICST Ultralite-29
WAGA 13.46kg

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji rowerów przedstawionych na tej stronie internetowej w dowolnym momencie. W celu uniknięcia nieporozumień zaleca się sprawdzenie specyfikacji produktu u sprzedawcy.

ROZMIAR RAMYSMLXLXXL
ROZMIAR OPON29″29″29″29″29″
ST – RURA PODSIODŁOWA [MM]380410440470500
TT – DŁUGOŚĆ RAMY [MM]594614637659681
CS – DOLNE RURY TYLNEGO TRÓJKĄTA [MM]430430430430430
HTA – KĄT GŁÓWKI RAMY [STOPNIE]66,966,966,966,966,9
STA – KĄT RURY PODSIODŁOWEJ [°]74,274,274,274,274,2
BD – POŁOŻENIE ŚRODKA SUPPORTU [MM]5757575757
HT – WYSOKOŚĆ GŁÓWKI RAMY [MM]9595105115125
FL – DŁUGOŚĆ WIDELCA [MM]530530530530530
R – REACH – ZASIĘG [MM]420440460480500
S – STACK – WYSOKOŚĆ RAMY [MM]614614624633643
WB – BAZA KÓŁ [MM]11321152117611991223
SH – WYSOKOŚĆ GÓRNEJ RURY OD PODŁOŻA – PRZEKROK [MM]712713715723758