rower na komunię jako prezent

Prezent dla dziecka na komunię.


Od lat rower jest jednym z najfajniejszych prezentów  komunijnych.

Kiedy zacząć poszukiwania wymarzonego prezentu? W naszym sklepie największe zainteresowanie rowerami komunijnymi jest nie w maju tylko w marcu. Ogólnie z naszych obserwacji wynika, że zawsze po feriach zaczyna się ruch w tym temacie. U nas na niektóre bestselery są nawet zapisy !

Jaki rower kupić dziecku?

Wybierając rower po pierwsze musicice się kierować zasadą, że spełniamy marzenie a po drugie -ważne to  odpowiednio dopasować rozmiar do wzrostu dziecka.

Czytamy na rozmaitych stronach z poradami w tej sprawie: odpowiednia wielkość kół, rozmiar ramy,  rodzaj roweru: miejski, mtb, dirt itd.  Wszystko się zgadza a my mamy troszeczkę inne podejście do sprzedaży  tego typu rowerów bo z doświadczenia wiemy, że niespodzianki często bywają przykrą pomyłką.

Zachęcamy Państwa do odwiedzin naszego sklepu z pociechami. Wykorzystajcie  nasze doświadczenie oraz pomoc w doborze odpowiedniego rozmiaru.

Nie kupujcie rowerów dużo na wyrost bo nie wiecie kiedy młody człowiek do niego dorośnie, ale też wybór za małego bo ma fantastyczny kolor nie będzie najlepszym rozwiązaniem.

W zeszłym sezonie najczęściej kupowanymi rowerami były rowery na kołach 27,5” i 29” jako trzecie na kole 26” coraz rzadziej wybierane są rowery na kole 24”. Dzieciaki mają teraz komunię w trzeciej klasie i są coraz wyższe a dodatkowo Merida ma fantastyczne ramy gdzie przy kole 29” rozmiar S będzie ideałem dla dzieci wyższych.  Mniejsze dzieci to rower na kole 26 i 27,5 z małymi ramami.

111

222