Unibike Mission 29″

2 499,00 

SKU: Brak danych Kategorie: ,
Unibike

 

Sportowy rower górski.

Rama

RAMA29″ / ALU 6061-T6 / HYDROFORMING / MĘSKA
DOSTĘPNE ROZMIARY17″, 19″, 21″, 23″
KOLORCZARNY, GRANATOWY
WIDELEC PRZEDNISR SUNTOUR XCT30 / SKOK 100MM
KOMPLET STEROWYAHEAD FSA NO.10 / 1-1/8″ / WEWNĘTRZNY

KOŁa

PIASTYKT QUANDO / ALU / CENTERLOCK / 32H
OBRĘCZESTARS / DISC / ZAKUWKI / CZARNE
SZPRYCHYRICHMAN / UCP / CZARNE
OPONYIMPAC SMARTPAC / 29×2.10
DĘTKIIMPAC / AV

NAPĘD

MECHANIZM KORBOWYSHIMANO TY501 / 42X34X24T / OSŁONA
SUPORTSHIMANO UN101
PRZERZUTKA PRZEDNIASHIMANO TOURNEY TY700
PRZERZUTKA TYLNASHIMANO ACERA M3020-8
DŹWIGNIE PRZERZUTEKSHIMANO M315
WIELOTRYBSHIMANO HG31 / 11-34T
ŁAŃCUCHKMC Z8.3
ILOŚĆ BIEGÓW24

KOMPONENTY

HAMULCEZOOM HB-875 (DISC BRAKE)
DŹWIGNIE HAMULCAZOOM HB-875
BŁOTNIKI
PEDAŁYVP / TWORZYWO
KIEROWNICAZOOM / RISER / 31.8MM
CHWYTY KIEROWNICYDDK / DOUBLE DENSITY
WSPORNIK KIEROWNICYZOOM / 31.8MM
SIODŁOSELLE ROYAL MACH
WSPORNIK SIODŁAUNO GRADE OE
PODPÓRKA
BAGAŻNIK
OŚWIETLENIE
INNEDZWONEK

waga

WAGA (kg)

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji rowerów przedstawionych na tej stronie internetowej w dowolnym momencie. W celu uniknięcia nieporozumień zaleca się sprawdzenie specyfikacji produktu u sprzedawcy.

 17″ /S 19″ /M 21″ /L23″ /XL
Długość rury podsiodłowej [mm]432483533584
Efektywna długość górnej rury [mm]585605630655
Długość główki ramy [mm]100110120130
Baza kół [mm]1087110811331159
Kąt rury podsiodłowej [st]72,572,572,572,5
Kąt główki ramy [st]70,570,570,570,5
Przekrok [mm]765795825850
Długość tylnego widelca [mm]445445445445
REACH0000
STACK0000